BLOCKCHAIN/ERC20

informace o blockchainu ETHEREUM na kterém běží KAURI na chytrém kontraktu ERC20

ETHEREUM blockchain

ETHEREUM BLOCKCHAIN je takzvaný "open source" neboli otevřená platforma, ke které se mohou za určitých podmínek připojit další kryptoměny a využívat tak nejvyspělejší blockchainovou technologii ve světě kryptoměn.

Kauri běží na blockchainu Ethereum v režimu chytrého kontraktu ERC20, což znamená, že všechny platformy, burzy a peněženky, které přijímají a obchodují s Ethereem, jsou schopné přijímat a obchodovat Kauri Coin.

Ethereum je druhá nejsilnější kryptoměna světa co se týká kapitalizace a má nejdokonalejší blockchainovou technologii. Každý pohyb Kauri se objeví v blockchainu, což zaručuje transparentnost a zároveň decentralizaci všech transakcí. Na odkaze se můžete podívat na blockchain tokenu KAURI, včetně všech transakcí a prohlédnout si můžete také kontrakt ERC20 token.

Co se stane, když dostanete Kauri na svojí peněženku? Po zaplacení Kauri Coinu, vám odešleme do námi doporučené peněženky MyEtherWallet (ale i do jakékoliv jiné, kterou preferujete vy, včetně hardwarových peněženek) určený počet Kauri Coinů. O tomto transferu je záznam v blockchainu v historii transakcí, jedná se o pseudoanonymní transfer. Transakce je veřejně vidět, neví se však, kdo je majitelem adresy peněženky. Jakmile máte Kauri ve své peněžence, jste majiteli kryptoměny Kauri a můžete později Kauri prodat na kryptoburze nebo můžete investovat do dalších projektů sdílené ekonomiky.

ERC20 co to je?

ERC20 je "chytrý kontrakt" smlouva, při vytváření nové kryptoměny nebo jednotky "tokenu" na blockchainu Ethereum. Jedná se o standardizovaný proces, který zajistí základní fungování coinu/tokenu v prostředí blockchainu Ethereum jako je zejména zaznamenávání transakcí, nákup a prodej na kryptoburzách a ochrana proti hackerům.

Smlouva (ERC20) ochraňuje jak vydavatele tokenu, tak uživatele, protože na začátku se do kontraktu zapíší (zakódují) základní parametry jako je počet coinů/tokenů, název, zkratka, vlastnosti tokenů a další náležitosti, které se poté již nedají měnit. Kauri má například pouze 50 000 000 Kauri coinů a nikdy jich nebude více.

ERC20 je standardizovaný kontrakt, který se dá kromě kryptoměny využít také pro "tokenizaci" akcií. Každý prodej a pohyb Kauri Coinu je zaznamenán v blockchainu, který slouží jako otevřená účetní kniha.

BLOCKCHAIN KAURI

Ethereum blockchain explorer s KAURI tokeny

KAURI ERC20 Contract

KAURI ERC20

10 KAURI ZDARMA! 

Představ si, že by jsi v minulosti dostal zdarma deset bitcoinů nebo etherea... Nyní máš příležitost získat deset Kauri zcela zdarma a to hned na tvojí peneženku MyEtherWallet! Co proto musíš udělat? Klikni na tlačítko chci získat Kauri Zdarma a pošleme Ti v aplikaci Messenger odkaz a návod, jak si založíš peněženku a kam nám pošleš adresu. A jednoduše Ti pošleme 10 Kauri zdarma. Tyto Kauri budou mít jednou velkou cenu. Zároveň se tím staneš člen komunity Kauri, budeme v kontaktu a získáš informace o projektu Kauri z první ruky. Pokud budeš chtít, můžeš se zapojit do sdílení a doporučování Kauri, tím získáš další Kauri Coiny zdarma. Začni svojí cestu k finanční kryptosvobodě právě teď, klikni na tlačítko a získej Kauri zdarma!

KAURI ZDARMA

KAURI INVESTOR

Investuj s námi do Kauri, bohatě se ti to vyplatí. Kauri totiž není spelukace, za Kauri stojí sdílená ekonomika, investiční crowdfunding, výsledky a silný lídr, zakladatel. Pokud nyní výhodně investuješ do Kauri, budeš moci svoji investici zhodnotit prodejem na krypto burze, můžeš počkat na další růst Kauri a to hlavní je, že můžeš Kauri investovat do hotelů sdílené ekonomiky a startupů v rámci investičního crowdfundingu... nebo si budeš moci za Kauri koupit u nás v hotelech třeba masáž či gin s tonikem. Můžeš investovat v poměru 1:2 po 1000 amerických dolarech a získáš vždy dvojnásobek Kauri, jeden Kauri coin Tě vyjde na 75 amerických centů. Můžeš také investovat po 5000 dolarů v poměru 1:3, kdy za 5000 dolarů získáš 10000 Kauri, jednu Kauri získáš za 50 centů.

Kauri
PARTNER
1:6

KAURI COIN objednávka LICENCE PARTNER/1:6

za 50 000 USD získáš 200 000 Kauri Coinů + podíl na tokenizaci fondu KAURI

Min. 50 000 dolarů - poměr 1:6 Kauri

Dvakrát si překontrolujte správnost Vašich údajů.

Na Váš e-mail, který jste uvedli, Vám budou zaslány údaje pro platbu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na stránce s kontakty.

KAURI STUDENT 1:1

Chceš se dozvědět více o kryptoměnách a projektu Kauri? Chceš Kauri po menších částkách nebo to prostě jen zkusit a koupit si jich pár "na zkoušku"? Investuj do Kauri Kreditu v hodnotě 1 kredit za 100 amerických dolarů, v poměru 1:1 dostaneš 66 KAURI COINŮ. Klikni na tlačítko KAURI STUDENT a získej 66 Kauri. Získáš přístup do členské sekce k obsahu a Kauri v poměru 1:1. Můžeš si kdykoliv dokupovat kredit a získávat výhodně Kauri.

Kauri
STUDENT
1:1
(platba kartou)
Kauri
STUDENT
1:1
(platba krypto)

KAURI COIN objednávka TOKEN 100/1:1

za 100 USD získáš 66 Kauri Coinů
Min. 100 dolarů - poměr 1:1 Kauri
Kauri v poměru 1:1 můžete jako jediné možné uhradit i platební kartou zde.

Dvakrát si překontrolujte správnost Vašich údajů.

Na Váš e-mail, který jste uvedli, Vám budou zaslány údaje pro platbu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na stránce s kontakty.

Kauri
INVESTOR
1:2

KAURI COIN objednávka TOKEN 1000/1:2

za 1000 USD získáš 1330 Kauri Coinů
Min. 1000 dolarů - poměr 1:2 Kauri

Dvakrát si překontrolujte správnost Vašich údajů.

Na Váš e-mail, který jste uvedli, Vám budou zaslány údaje pro platbu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na stránce s kontakty.

Kauri
INVESTOR
1:3

KAURI COIN objednávka TOKEN 5000/1:3

za 5000 USD získáš 10000 Kauri Coinů

Min. 5 000 dolarů - poměr 1:3 Kauri

Dvakrát si překontrolujte správnost Vašich údajů.

Na Váš e-mail, který jste uvedli, Vám budou zaslány údaje pro platbu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na stránce s kontakty.

KAURI PARTNER

Tato příležitost je otevřena větším investorům od 50 000 amerických dolarů, je určena pro všechny, kteří chtějí zhodnotit kapitál nejen nákupem Kauri Coinů, ale zajistit si i tokenizovaný podíl na budoucích výnosech Kauri Fondu. Jedná se o digitalizovanou akcii, která zajistí budoucí výnos z investic do start up projektů. Poměr je 1:6, jeden Kauri Coin vyjde na  25 centů. Každý partner dostává licenci k přeprodeji Kauri Coinů do vlastní sítě za poměr 1:1, 1:2 a 1:3. Tato příležitost je omezená pro menší počet investorů.

Investovat do nákupu Kauri Coinů můžeš ve Fiat měnách (převedených do amerického dollaru), Bitcoinech a Ethereu.

KAM DÁL? 

KAURI INFO

Domovská stránka projektu KAURI s většinou informací o strategii Kauri, kdo stojí za Kauri a vize KAURI

KAURI INFO

ČLENSKÁ SEKCE

Po nákupu Kauri dostaneš přístupy do členské sekce, které zadáš na níže uvedených stránkách, otevře se Ti svět Kauri.

ČLENSKÁ SEKCE

VYSÍLÁNÍ A VIDEA

Sleduj živá vysílání zakladatele Jiřího Vokiel Čmolíka o projektu Kauri a také vzdělávací videa.

VYSÍLÁNÍ A VIDEA

KONTAKT

Chceš nám něco říct, kontaktovat nás, nabídnout nám kulervoucí spolupráci? Použij kontaktní formulář.

KONTAKT